TANIE NOCLEGI HAJDUSZOBOSZLO

Witamy na stronie internetowej

.

Obecnie bardzo trudno znaleźć wysokiej jakości, ale tanie apartament, pensjonat lub inny rodzaj zakwaterowania w Hajduszoboszlo. Ale to my właśnie zapewnić naszym gościom. Ponieważ nie tylko biegać 1-2 pokóje, możemy oferować nasze usługi na niższą cenę. Nasze zakwaterowanie obejmuje zabudowę jednorodzinną i nowoczesne apartamenty urządzone w sposób wymagający i przeznaczone na potrzeby gości. Są one zlokalizowane w pobliżu Thermal Spa, Aquapark, i Aqua-Palace wody parki (100-1000 m). Oferujemy dwa rodzaje zakwaterowania:

Apartament: Goście mają własną kuchnię i łazienkę, więc nie wszystko akcji. Nasze apartamenty zlokalizowane są w pobliżu ośrodka wypoczynkowego dość skomplikowane wody. Zamknięty parking jest świadczona.

Pensjonat: akcje według budynku. Jest kuchnia i łazienka na każde dwa pokoje, więc jeśli rezerwy pokoi dla co najmniej 4 osoby, to oczywiście masz własną kuchnię i łazienkę. Obok zamkniętego parkingu nasi Goście mogą korzystać w ogrodzie, grill obiektu.

Usługi: pokoje dwuosobowe, TV, WiFi, dobrze wyposażona kuchnia, łazienka, lodówka, parking, grill, fotele ogrodowe, wycieczki.

Jeśli chcesz przyjechać do Hajduszoboszlo na wakacje, nie można znaleźć lepsze i tańsze noclegi niż nasza. Dane i zdjęcia apartamenty i pensjonaty znajdują się w 'KWATERY'.