Lacné Ubytovanie Hajduszoboszlo

Vitajte na stránkach!

 

V súčasnej dobe je veľmi ťažké nájsť vysoko-štandardné, ale napriek tomu lacné apartmány, penzión alebo iný druh ubytovania v Hajdúszoboszló. Ale to je presne to sme sa poskytnúť našim hosťom. Ako sme sa netýkajú len spustiť 1-2 miestnosti, môžeme ponúknuť naše služby za nižšiu cenu. Naše ubytovanie zahŕňa samostatne stojace domy a moderné apartmány zariadené v náročným spôsobom a určené na potreby hostí. Sú umiestnené v blízkosti termálne kúpaliská, Aquapark, Aqua-Palace a vodné parky (100-1000 m). Ponúkame dva druhy ubytovania:

Apartmán: návštevník majú vlastnú kuchyňu a kúpeľňu, takže nič nezdieľajú. Naše apartmány sú umiestnené v turistickom stredisku docela blízko vodný areál. Uzavreté parkovisko je zabezpečené.

Dom: hosť podiel budovy. K dispozícii je kuchyňa a kúpeľňa pre každé dve izby, takže ak ste rezervácie pre minimálne 4 ľudí, potom, samozrejme, majú vlastnú kuchyňu a kúpeľňu. Okrem uzavreté parkovisko môžu naši hostia využiť záhradné posedenie a gril zariadenia.

Služby: dvojlôžkové izby, TV, WiFi, dobre-vybavená kuchyňa, kúpeľňa, chladnička, parkovisko, gril, záhradné posedenie, výlety.

Ak chcete prísť na Hajdúszoboszló na dovolenke, nemôžete nájsť lepšie a lacnejšie ubytovanie, ako naša. Dáta a obrázky z apartmánov a domónov možno nájsť v ' ubytovanie '.